Regały pojemnikowe
Oferujemy różnorodne typy regałów półkowych, paletowych, wspornikowych produkcji krajowej i zagranicznej. Wykonujemy darmowe projekty regałów, dostarczamy je na miejsce oraz dokonujemy fachowy montaż.

Regały na pojemniki zostały opracowane i zrealizowane tak aby jak najlepiej wykorzystać dostępne miejsce wewnątrz sklepów, magazynów, laboratorium, w oddziałach produkcyjnych i montażowych. Dzięki regałom surowiec jest dobrze widoczny, uporządkowany i zawsze pod ręką. Solidna konstrukcja z blachy stalowej odpowiednio ukształtowanej gwarantuje regałom długą żywotność.

Regał do zaczepiania pojemników

Regał jest złożony z dwóch kolumn podporowych, z szyn do zaczepiania pojemników z jednego krzyżaka. System modularny szyn pozwala na szerokie i różnorodne zastosowanie: można zaczepić pojemniki metalowe jak i polipropylenowe po dwóch stronach regału. Podstawa kolumn jest przymocowana do podłogi kołkami gwarantując dużą stabilność całości i jednocześnie zajmując mało miejsca.

Regał ścienny do zaczepiania pojemników

Regał wykonany ze stalowej blachy z odpowiednim oprofilowaniem, jest złożony z dwóch kolumn podporowych i z szyn do zaczepiania pojemników. System modularny szyn pozwala na szerokie i różnorodne zastosowanie: można zaczepić pojemniki metalowe jak i polipropylenowe. Całość jest przymocowana do ściany gwarantując dużą stabilność i jednocześnie zajmując mało miejsca.

Regały na pojemniki

Regały pojemnikowe dają możliwość wyjmowania pojedynczych pojemników, stwarzają system modularny, który pozwala na racjonalne wykorzystanie miejsca. Przystosowane są do pojemników i skrzynek metalowych jak i polipropylenowych czterech różnych typów.

Ze względu na różnorodność oferowanych regałów, wycenę przygotowujemy po ustaleniu parametrów technicznych.