www.regaly.info.pl
           Firma  |  oferta  |  kontakt  |  mapa strony 
     

 

regały pojemnikowe

     

Regały na pojemniki zostały opracowane i zrealizowane tak aby jak najlepiej wykorzystać dostępne miejsce wewnątrz sklepów, magazynów, laboratorium, w oddziałach produkcyjnych i montażowych. Dzięki regałom surowiec jest dobrze widoczny, uporzątkowany i zawsze pod ręką. Solidna kontrukcja z blachy stalowej odpowiednio ukształtowanej gwarantuje regałom długą żywotność.
 
  Regał do zaczepiania pojemników - jedno i dwustronny
  regał pojemnikowy dwustronny regał pojemnikowy jednostronny Regał do zaczepiania pojemników jest złożony z dwóch kolumn podporowych, z szyn do zaczepiania pojemnikówi z jednego krzyżaka. System modularny szyn pozwala na szerokie i różnorodne zastosowanie: można zaczepić pojemniki metalowe jak i polipropylenowe po dwóch stronach regału. Podstawa kolumn jest przymocowana do podłogi kołkami gwarantując dużą stabilność całości i jednocześnie zajmując mało miejsca.
 
  Regał ścienny do zaczepiania pojemników
  regał pojemnikowy ścienny regał pojemnikowy ścienny Regał ścienny do zaczepiania pojemników wykonany ze stalowej blachy z odpowiednim oprofilowaniem, jest złożony z dwóch kolumn podporowych i z szyn do zaczepiania pojemników. System modularny szyn pozwala na szerokie i różnorodne zastosowanie: można zaczepić pojemniki metalowe jak i polipropylenowe. Całość jest przymocowana do ściany gwarantując dużą stabilność i jednocześnie zajmując mało miejsca.
 
  Regały na pojemniki
  regał pojemnikowy Regały pojemnikowe dają możliwość wyjmowania pojedynczych pojemników, stwarzają system modularny, który pozwala na racjonalne wykorzystanie miejsca. Przystosowane są do pojemników i skrzynek metalowych jak i polipropylenowych czterech różnych typów.
 


 
   Poczatek strony