www.regaly.info.pl
           Firma  |  oferta  |  kontakt  |  mapa strony 
     

 

regały wspornikowe

     

Oferujemy regały wspornikowe doskonale nadające się do magazynowania długich i bardzo ciężkich towarów takich jak rury, pręty, długie profile, arkusze metalowe, płyty meblowe itp.
Regały wspornikowe oferowane są w wersji jednostronnej i dwustronnej.
Dodatkowo, szeroka gama osprzętu w postaci półek pełnych i perforowanych, uchwytów do szpul, ograniczników i ścianek siatkowych znacznie zwiększa zakres wykorzystania regałów oraz ułatwia magazynowanie materiałów nietypowych.
W regałach istnieje możliwość zastosowania dachu ochronnego, dzięki czemu mamy możliwość magazynowania na zewnątrz magazynu i ochrony towarów przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.
 
regały wspornikowe CANTILSIGMA

Regały wspornikowe typu: META.

Jest to system regałów wspornikowych wysokiego składowania odznaczających się nowatorskim systemem montażu - na wtyki z niewielkim zastosowaniem połączeń śrubowych (brak połączeń spawanych).
Możliwość zabudowy do 8 m wysokości i przy obciążeniu wspornika do 2000 kg pozwala na składowanie materiałów dłużycowych na stosunkowo niewielkiej powierzchni.

Zobacz więcej

regały wspornikowe SSI

Regały wspornikowe typu: SSI.

Jest to system regałów wspornikowych do składowania towarów o dużych długościach jak np. rury, pręty, profile długie, a także towary o dużych płaszczyznach jak np. płyty meblowe itp.
Regały wykonywane są w wersji jedno i dwustronnej.
Charakteryzują się prostym sposobem montażu.

Zobacz więcej

 

 
   Poczatek strony